Proč SEMELEME?

A jak to vše bylo? Aneb nejprve pohádka:

  • Kde bylo, tam bylo, z lásky k dětem se zrodilo společenství lidí. Hnala je touha dopřát svým dětem jiného vzdělání, než které oni sami jako děti zakusili. Tak vznikla školka a škola. Díky společnému setkávání původní touha přerostla ve vzájemné působení, učení a tvoření. Tak vznikly různé kurzy a organizované příležitosti k setkávání. Touha a vzájemné působení dorostly k potřebě sdílení s okolím.
  • Tak vznikl tento virtuální market. Zní to jako pohádka a je to pohádka. Pohádka, která měla hodně ups and downs, ale nemá ale. Je to pohádka, kterou žijeme. Díky této pohádce se na Horním mlýně v Chotěboři utváří prostor různorodých možností a seskupení lidí rozmanitých dovedností.
  • Protože se nesnažíme vytvořit ulitu, ale otevřenou komunitu, nabízíme naše schopnosti a dovednosti. Věříme, že vzájemné působení, setkávání, učení… je to, co každý člověk a celé společenství potřebují k tomu, aby se mohli společně uskutečňovat, respektovat a vyvíjet. Je to cesta člověka k člověku.
  • A tak semelme se spolu, ať nás to nesemele!!!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení