Lektorský výcvik Drumben

26 000 Kč
Na dotaz

Výcvik v užívání Drumbenů (unikátní multifunkční pomůcky) ve výuce  pro lektory, kteří pracují s Drumbeny nejen v rámci výuky, ale také sami lektorsky působí v oblasti práce s Drumbenem

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Kurz trvá 14 hodin (dvoudenní kurz). Lektorem je Mgr. Bára Polívková. 
  • V průběhu našeho výcviku vám v průběhu dvou dnů hodin Drumben představíme v jeho různých podobách a také formou interaktivních cvičení a výcvikových lekcí předáme schopnost učit práci s Drumbenem na základní úrovni. 
  • Kurz je interaktivní. Vše si zároveň budete zkoušet, abyste naučené dovednosti dokázali předat dětem, žákům a dalším klientům v praxi.
  • V průběhu kurzu se PRVNÍ DEN seznámíme s Drumbenem jako pomocníkem při: a) teamových aktivitách, b) při hudebních aktivitách, c) při relaxačních aktivitách, d) při volnočasových aktivitách. DRUHÝ DEN proběhne praktický výcvik, kde a) účastníci budou rozvíjet svoji schopnost práce s Drumbenem na aktivitách, které sami vyvinou, b) budou připraveni na to, aby základní aktivity s Drumbeny sami dokázali předat ostatním lektorům. 
  • Součástí kurzu je také vstup do e-kurzu Lektor Drumben pro všechny účastníky. V e-kurzu si mohou vyměňovat zkušenosti s ostatními lektory s Drumbeny a čerpat ze zde vložených metodických materiálů. 
  • Každý účastník obdrží certifikát dvou akreditovaných kurzů: Jak využít ve výuce multifunkční didaktickou pomůcku Drumben.  a Jak zajistit Pozitivní klima ve třídě?

KURZ NA OBJEDNÁVKU PRO SVČ IVANČICE. 

KURZ KONANÝ VE DNECH 11. - 12. 12. 2020

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: